Religion.in.ua > Україна > При монастирі УПЦ (МП) відкрили притулок для постраждалих від домашнього насильства

При монастирі УПЦ (МП) відкрили притулок для постраждалих від домашнього насильства


28 07 2021
23 липня 2021 року при Архангело-Михайлівському жіночому монастирі УПЦ (МП) в Одесі був відкритий притулок для людей, які постраждали від домашнього насильства. В урочистому відкритті притулку при жіночому монастирі взяла участь міністр соціальної політики України Марина Лазебна, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ (МП).

За словами настоятельки Михайлівського жіночого монастиря ігумені Серафими (Шевчик), домашнє насильство в сім’ї стало великою проблемою, особливо в період епідемії коронавірусу, тому створення подібного центру при жіночому монастирі стало скромною спробою допомоги таким людям.

«Я думаю, що наше починання буде сприяти тому, що й інші волонтерські громадські організації відгукнуться на заклик. Хотілося б, щоб і наші парафіяни, і наші люди робили все, щоб насильство в сім’ях не переростало в агресію, щоб не ставало гріхом, який калічить людські душі», – розповіла ігуменя Серафима.

Згідно з даними Національної соціальної служби України за минулий рік органи та установи, які протидіють домашньому насильству, зафіксували 211 362 звернення про насильство в сім’ї. Зокрема, 180 921 звернення надійшло від жінок, 27 676 – від чоловіків і 2 756 – від дітей.






Повернутися назад