Religion.in.ua > Україна > Адвентистський Центр розвитку дошкільнят у Луцьку підготував до школи понад 250 дітей

Адвентистський Центр розвитку дошкільнят у Луцьку підготував до школи понад 250 дітей


30 07 2021
У 2020-2021 навчальному році в Центрі розвитку дитини «Надія», заснованому адвентистами у Луцьку, 56 малюків віком 4-6 років з різних сімей (лише троє з адвентистських родин) відвідували групи підготовки до школи та міні-садочок. За сім років свого служіння заклад випустив 251 дитину-дошкільника, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Аdventist.ua.

Ефективна праця Луцького центру розвитку дитини "Надія"
Батьки, стривожені карантинними обмеженнями, раділи можливості приводити дітей на розвиваючі заняття, біблійні історії, активну роботу студій творчості та кулінарії, англійської мови і фітнесу. Їм також імпонувала християнська атмосфера в колективі педагогів, вихователів, капелана і технічних працівників. Трудовий день команди починався із молитви про Боже провидіння і допомогу в непростій праці, зі спільних роздумів над Словом Божим.


У Центрі грунтовною і всесторонньою є підготовка до школи. Маленькі учні опановують практичні навички з логіки, математики, грамоти, читання, розвитку мовлення, англійської мови, основ здоров’я, музики, творчості, а цього року ще й фінансової грамотності, в ігровій формі навчаються соціальним відносинам.

Щороку команда педагогів організовує для батьків збори на актуальні теми батьківства, сімейних стосунків, виховання, важливості дотримання принципів здорового способу життя.


55 сімей, окрім дитячих подарунків, отримали подарункові сертифікати на книги магазину духовної літератури. Дружба з сім’ями продовжується завдяки літнім денним таборам, заходам Церкви та спілкуванню в соціальних мережах.


Багато з дітей могли б навчатися тут надалі при наявності кращого приміщення. Найбільшим бажанням батьків є християнська загальноосвітня школа, яку могли б відвідувати їх діти для отримання якісної освіти. З цією метою капелан Центру «Надія» пастор Віктор Власюк разом з Радою Церкви розробили проєкт навчального закладу, активно клопочуть про надання висновку експертизи та дозволу на будівництво чотирьохповерхового об’єкту складності СС2 на прилеглій території Духовного Центру по вул. Володимирська, 89,Б. Співробітники центру вірять, що при молитовній, моральній та матеріальній підтримці членів адвентистської Церкви у Луцьку буде школа.


Повернутися назад