Religion.in.ua > Україна > Орден лицарів Йоана Павла ІІ здійснив перше паломництво до Всеукраїнського санктуарію в Бердичеві

Орден лицарів Йоана Павла ІІ здійснив перше паломництво до Всеукраїнського санктуарію в Бердичеві


2 08 2021
Орден лицарів Йоана Павла ІІ здійснив перше паломництво до Всеукраїнського санктуарію в Бердичеві24 липня 2021 року відбулося перше паломництво Української провінції Ордену лицарів Йоана Павла ІІ до Всеукраїнського санктуарію Божої Матері Бердичівської (Бердичів Житомирської області). Участь у паломництві взяли близько 30 лицарів із Києва, Городка, Хмільника та Харкова разом зі своїми капеланами, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Католицький Медіа-Центр.  

Під час паломництва чоловіки мали змогу разом помолитися, послухати конференції, поспілкуватися, а також послухати свідчення від сім’ї Корчинських, які щойно повернулися з тижневої місії у Маріуполі.

"Брати, повні вдячності й любові до Богородиці, благали Бога за нашу Батьківщину і наші сім’ї, а також дякували Їй за опіку і турботу. Декілька братів прийняли під час паломництва святий скапулярій", - пише Католицький Медіа-Центр.  


Повернутися назад