Religion.in.ua > Україна > В Одесі засновують Громадську раду з питань духовно-морального виховання дітей і молоді

В Одесі засновують Громадську раду з питань духовно-морального виховання дітей і молоді


19 08 2021

В Одесі засновують Громадську раду з питань духовно-морального виховання дітей і молодіКруглий стіл «Цінності - імунітет душі» відбувся в Одесі 7 серпня, напередодні нового навчального року. У роботі взяли участь християни різних конфесій, які мають відношення до освіти, громадські діячі, політики і представники церков, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Оdessabaptist.info.

Як реакцію на те, що Міністерство освіти не включило предмет «Християнська етика» в програму нового навчального року, учасники вирішили заснувати Громадську раду з питань духовно-морального виховання дітей і молоді.

Проєкт Громадської ради представив магістр педагогічних наук, член експертної групи комісії з етики та морально-духовного виховання при МОН України Олег Подгаєць.

Головний спеціаліст Міністерства освіти і науки України Раїса Євтушенко розповіла положення програм духовно-морального спрямування в загальноосвітніх установах України в сучасних умовах.

Професор Ірина Сіданич, завідувач кафедри педагогіки «Університету менеджменту освіти» НАПН, розповіла про перспективи розвитку педагогічної роботи в обласних центрах України.

Координатор ініціативи «Захист християнських цінностей - основа життя і сім'ї в Україні», журналіст, магістр права Олександр Кривенко розкрив сучасні загрози для високоморального, духовно багатого суспільства.


Повернутися назад