Religion.in.ua > Україна > У Львові відбувася ІІ Молитовний сніданок

У Львові відбувася ІІ Молитовний сніданок


13 09 2021
10 вересня у Львові, у приміщенні трапезної Українського Католицького Університету? відбувся ІІ Молитовний сніданок. У ньому взяли участь представники різних релігійних конфесій, очільники міста і області, представники влади різних рівнів та громадських організацій, а також діячі культури, медицини та освіти, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Кmc.media.

Молитовний сніданок поблагословив владика-помічник Львівської архієпархії УГКЦ Володимир Груца, котрий згадуючи Євангеліє, порівняв цю зустріч до сніданку апостолів з Ісусом після його воскресіння і наголосив, що розділяти трапезу з іншими – це дуже по-родиному.

Римо-Католицьку Церкву представляв архієпископ Мечислав Мокшицький митрополит Львівський, разом із владиками інших конфесій, він молився за мир та процвітання держави та міста, а у короткому зверненні до присутніх, зокрема, зазначив: "Особливою нагодою для наших роздумів є тридцята річниця відновлення Незалежності України. Це свято спонукало до спогадів та підведення підсумків щодо досягнень та недоліків. Маємо за що дякувати, як теж маємо за що просити у Бога прощення та сил для того, щоб працювати для спільного блага. Серце кожного з нас сповнене турботою та тривогою з приводу триваючої війни на Сході. Тому неустанно родиться в нас молитва про дар миру".

Також митрополит зазначив, що для Римо-Католицької Церкви в Україні цей рік приніс подвійний привід для вдячності, адже папа Йоан Павло ІІ тридцять років тому відновив діяльність Львівської митрополії разом з дієцезіями, що входять до її складу, а двадцять років тому особисто відвідав Україну – це були події, які мали вплив не лише на релігійне, але також на суспільно-політичне життя України. Архієпископ згадав також, що Католицька Церква в Україні має ще один привід для радості, адже до Києва прибув апостольський нунцій архієпископ Вісвальдас Кульбокас.


Повернутися назад