Religion.in.ua > Україна > 400 молодих католиків зібралися на ХIX День молоді Львівської архідієцезії

400 молодих католиків зібралися на ХIX День молоді Львівської архідієцезії


13 09 2021
400 молодих католиків зібралися на ХIX День молоді Львівської архідієцезіїПонад 400 учасників з парафій Львівської архідієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні, а також посланці з інших дієцезій України взяли участь в ХIX дні молоді Львівської архідієцезії під гаслом «Встань, роблю тебе свідком того, що ти бачив» (пор. Діян 26,16), який 10 вересня розпочався у Львівській вищий духовній семінарії у Брюховичах, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Кmc.media.

Після реєстрація та поселення молодь зібралася у великій семінарській каплиці. Вступне слово виголосив голова оргкомітету дня молоді о. Олександр Бішко.

Присутні спільно заспівали гімн до Святого Духа та привітала співом і молитвою мощі блаженного Карла Акутіса, які урочисто вніс архієпископ Мечислав Мокшицький, разом із єпископом Мар’яном Бучком та отцем Азаряшом Хесом, бернардином із Любліна, який виголосив конференцію до молоді, розповідаючи про блаженного Карла Акутіса та його дорогу до неба.

Потім після вечері була адорація пресвятих дарів, де молодь разом молилась за святість та єдність своїх сімей та просили заступництва блаженного Карла Акутіса, мали змогу сповідатись та приготуватись до євхаристії, яку о 23.00 очолив о. Олександр Бішко.


Повернутися назад