Religion.in.ua > Україна > На Рівненщині п'ятидесятники відкрили два нові Доми молитви

На Рівненщині п'ятидесятники відкрили два нові Доми молитви


14 09 2021
На Рівненщині п'ятидесятники відкрили два нові Доми молитвиУ серпні старший єпископ Михайло Паночко відвідав дві церкви на Рівненщині, де відбулися святкові богослужіння. Перше – у селі Колесники Гощанського району, друге – с. Вільбівно. Там святкували посвячення нових Домів молитви, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт п'ятидесятників України.

Колесники невеличке село, у якому похований один із перших проповідників і служителів братерства п'ятидесятників Порфирій Ільчук. У 1919 році чоловік повернувся із заробітків у США, де увірував у Господа та почав активно проповідувати Слово Боже на території нинішньої Тернопільської та інших областей Західної України.

З часом п’ятидесятницька церква в Колесниках занепала і лише нещодавно пережила відродження. Віряни почали шукати ділянку під будівництво Дому молитви, але місцева влада не могла нічого відповідного запропонувати.

Тоді до служителів підійшла старенька мешканка села, яка простягнула документи на землю, де стояла стара хата заросла чагарями. «Після проповіді я закликав до покаяння і ця 80-річна жіночка була першою серед тих, хто вийшов до покаяння», – розповідає Михайло Паночко.

Привітати місцеву громаду з відкриттям нового Дому молитви, який звели за вісім місяців, до Колесників також приїхав старший пресвітер церков Рівненщини Олександр Коток, директор Департаменту благовістя Олександр Попчук, пастори та служителі церков з навколишніх міст і сіл.

Під час урочистості здійснили також рукопокладення служителів церкви: на пресвітерське служіння – Петра Миколайовича Цинка та на дияконське – Петра Петровича Цинка.

Друге свято, на якому послужив старший єпископ, відбулося в с. Вільбівно Острозького району на Рівненщині (пастор Микола Коваль). Тут п’ятидесятницька церква відзначала одразу два свята – свій 100-річний ювілей, а також посвяту Дому молитви.

Співом служив хор з «Церкви Святої Трійці» міста Рівного, новий молитовний дім ледве вміщав присутніх – сотні людей прийшли розділити це свято. Старші служителі разом із членами церкви та гостями помолилися про місцеву громаду та побажали їй рости і діяти ще не одну сотню років.


Повернутися назад