Religion.in.ua > Україна > У Львові відбувся VIII фестиваль пісні «Богородице Діво, радуйся»

У Львові відбувся VIII фестиваль пісні «Богородице Діво, радуйся»


20 09 2021
12 вересня 2021 р. VIII фестиваль богородичної пісні «Богородице Діво, радуйся»  традиційно проведено у дворику Успенської церкви м. Львова. Захід присвячений 30-річчю Незалежності України і мав також благодійну мету. Благословив фестиваль митрополит Львівський ПЦУ Макарій, який висловив вдячність присутнім диригентам і хористам за працю, що розвиває церковну культуру, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт ПЦУ.

В цей день піснеспіви подарували Львівський муніципальний хор «Гомін» (диригент Руслан Ляшенко), Народна хорова капела бандуристів «Галичанка» (диригент Руслана Дробот), хор «Воскресіння» парафії Воскресіння Христового УГКЦ м. Львова (диригент Христина Ониськів), братський хор «Ставрос» (диригент Руслан Ляшенко) та парафіяльний «Оранта» (диригент Любов Вальчак).

Повчальне слово про історію і культуру в історичній парафії окреслив настоятель парафії о. Ігор Бурмило.

Захід провадила диригентка хору «Оранта» Любов Вальчак.

Цього вечора прибули гості не тільки із м. Львова, але і м. Миколаєва та с. Зимна Вода, де є осередки Львівського ставропігійного Братства св. ап. Андрія Первозваного ПЦУ. Також семінаристи Львівської духовної семінарії ПЦУ на чолі із проректором о. Богданом Возняком сприяли організаційно та були присутні на мистецькому музичному заході.

Спільною молитвою за Україну завершився недільний день у стінах давньої Ставропігії: колиски української культури Львова.


Повернутися назад