Religion.in.ua > Україна, Світ > Глава ПЦУ нагородив пастора «Російської протестантської церкви» зі США

Глава ПЦУ нагородив пастора «Російської протестантської церкви» зі США


18 10 2021
Глава ПЦУ нагородив пастора «Російської протестантської церкви» зі СШАПастор «Російської протестантської церкви» в Лос-Анджелесі й капелан при загоні спеціального призначення при управлінні шерифа округу Лос-Анджелес Олег Гулін був нагороджений двома нагородами від України, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Іnvictory.

Пастор і капелан з Лос-Анджелес Олег Гулін отримав дві нагороди від України

Перша нагорода - «Медаль Архистратига Михаїла» була вручена від імені та за підписом предстоятеля Православної Церкви України митрополита Київського і всієї України Єпіфанія.

Пастор Олег Гулін був удостоєний цієї церковної нагороди за багаторічну працю на ниві капеланства і наставництво поліцейських і капеланів правоохоронних структур України в дусі любові і жертовного служіння.

Друга медаль, яку вручили пастору, від Української Армії Порятунку Pro Deo At Patria ("За Бога і Батьківщину"). Олег Гулін був удостоєний нагороди за особистий внесок у справу порятунку душ і проповіді Євангелія, а також постійної допомоги людям, які опинилися на лінії фронту на сході України.

Нагородження провів гість із України, голова Ради по душепасторской опіки при Міністерстві оборони України, священик і капелан - Павло Царевський.Повернутися назад