Religion.in.ua > Україна > Військовий капелан УГКЦ та бійці провели зустріч зі школярами Полтави

Військовий капелан УГКЦ та бійці провели зустріч зі школярами Полтави


19 10 2021
13 жовтня, напередодні свята Покрову Пресвятої Богородиці та Дня захисника та захисниці України, військовий капелан УГКЦ отець Максим Кролевський разом зі своїми бійцями п'ятої батальйонної тактичної групи 81-ї Десантно-штурмової бригади ЗСУ відвідав одну зі шкіл м. Полтави. Душпастир з військовослужбовцями військової частини завітав на урок до учнів 11-х класів на запрошення дирекції школи та викладача допризовної підготовки, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Урок розпочався з короткого привітання. Згодом отець Максим розповів про свій досвід духовного проводу бійців із початку бойових дій на Донбасі: «Нам потрібно навчитися цінувати моменти миру і свободи, якими ми можемо користуватися тут, у Полтаві, бо це все сьогодні оплачено дуже дорогою цінною, життям і здоров’ям наших мужніх, відданих та вірних своїй присязі бійців!»

Учні уважно слухали розповіді про військові будні на Сході, про цінності, на яких мають будувати сучасну українську державу.

На завершення бійці-десантники Богдан Туренко та Євген Козулін привітали учнів зі святом та поділилися з ними власним бойовим досвідом. А боєць Микола Кононенко прочитав усім кілька своїх віршів, які він склав на передовій.

Отець Максим Кролевський, привітавши учнів зі святом, закликав їх також бути добрими та відповідальними захисниками: «У наш час не лише люди у військовому однострої можуть бути захисниками, але кожен з нас, хто вчиться та працює на благо Української Держави!».


Повернутися назад