Religion.in.ua > Україна > Баптисти провели захід зі стратегічного планування своєї місії

Баптисти провели захід зі стратегічного планування своєї місії


26 10 2021
Баптисти провели захід зі стратегічного планування своєї місіїЗ 4 по 6 жовтня служителі ВСЦ ЄХБ (християн-баптистів) на чолі з Валерієм Антонюком мали стратегічне планування з Джеймсом Вертом, директором консультаційної компанії Wert & Associates. Джеймс має 30-річний досвід консультування релігійних організацій, об’єднань, церков, а також комерційних структур у напрацюванні стратегічного бачення та планування. Упродовж трьох днів учасники розглядали організаційні питання – ріст церков, результати, лідерство, управління, ефективність, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт баптистів України.

У зустрічі взяли участь представники Слов’янського євангельського товариства США – президент Майкл Джонсон та та віцепрезидент Ерік Мок.

Донедавна команда ВСЦ ЄХБ неодноразово збиралася для того, щоб аналізувати, думати, напрацьовувати, молитися та шукати шляхи покращення показників розвитку помісних церков, обласних об’єднань та братства загалом.

Фактично це формулювання чітких та однозначних відповідей на запитання: "Навіщо ця організація існує? Куди вона прямує чи хоче прямувати? Що чекає на цій дорозі, до чого потрібно готуватися і що брати с собою?".

Ігор Бандура, заступник голови ВСЦ ЄХБ, розповідає: «Такі зустрічі завжди надихають. Ми готові ділитися нашим досвідом, нашими знахідками з кожним обласним об’єднанням і кожною церквою. Хочемо, щоб нас спрямовувала Біблія, велика мрія про Божу справу в Україні. Хочемо бути натхненними, невтомними, рухатися вперед і досягали більшого. Адже ми прагнемо більшого. Наш Бог завжди веде нас до більшого, благодать примножується і дає нам більше».

ВСЦ ЄХБ планує у подальшому сконцентрувати зусилля на п’ятьох основних напрямах – місіонерський, який включає благовістя та організацію нових церков, кадровий, молодіжний, сімейного служіння та фінансового забезпечення усіх служінь ВСЦ ЄХБ.

У подальших планах – доопрацювати початі напрацювання та підвести підсумки, поклавши їх на один документ, аби далі рухатися відповідно стратегії та покрокових інструкцій.


Повернутися назад