Religion.in.ua > Україна > Християнин і чемпіон України проводить благодійні тренування для підлітків

Християнин і чемпіон України проводить благодійні тренування для підлітків


30 11 2021

Християнин і чемпіон України проводить благодійні тренування для підлітківСилач-християнин з Бердянська Запорізької області Володимир Мойсей почав благодійні тренування для дітей і випускників інтернатів, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Іnvictory.

11 жовтня 2021 Володимир Мойсей з Бердянська встановив рекорд України, піднявши самостійно однією рукою 260 кг. Володимир не тільки рекордсмен і чемпіон України з армспорту, він чоловік і батько, свідомий християнин, психолог і експерт із захисту прав дітей, кілька років працює регіональним менеджером в Бердянську від CBN Еmmanuil і «Обітниця сироті».

Його команда організовує фестивалі для сімей, допомагає переселенцям, роздає рюкзаки та канцелярське приладдя дітям в складних життєвих обставинах.

У школах Володимир проводить бесіди з підлітками про їх особистості, про усвідомлення унікальності, місію і вибір професійного шляху. Ці теми йому дуже близькі, адже він залишився один в 14 років. Батько створив іншу сім'ю, а мати займалася двома братами Володі: «Я жив з ними в одному будинку, але окремо. У мене була своя кімната, і я був повністю наданий сам собі. Я намагався готувати, прати, вчитися. Мене не любили, мати якось сказала, що її третій син помер».

Нещодавно Володимир Мойсей почав благодійні тренування, також він допомагає знаходити роботу для випускників інтернатів, особисто включається в пошук спонсорів і грошей на операції хворим дітям.

«Вражає, що все це робить людина, яка два роки тому втратила руку в аварії і дивом залишилася живою. Рекордсмен продовжує тренуватися, адже наступна мета - підняти вагу в 300 кг. Тепер своїм життям Володимир надихає і мотивує людей, з різних причин отримали інвалідність. На своєму прикладі показує, що неможливого немає. І продовжує далі допомагати іншим», - написали на спортивній платформі PlusOne.

«Життя коротке, і потрібно встигнути творити добро», - каже Володимир Мойсей.Повернутися назад