Religion.in.ua > Україна > Баптисти презентували у Львові дитячу книгу «Назустріч Різдву»

Баптисти презентували у Львові дитячу книгу «Назустріч Різдву»


8 11 2021

Баптисти презентували у Львові дитячу книгу «Назустріч Різдву»Подія відбулася 23 жовтня у приміщенні Української біблійної теологічної семінарії. Автор книги – Віктор Кузьменко, головний редактор дитячого журналу «Ноїв ковчег», викладач психології в Українській баптистській теологічній семінарії (УБТС, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Svitle.org.

У книзі автор разом із героями намагається знайти те, що сьогодні в сучасному місті може нагадати про події, зображені у Святому Письмі. З цією метою герої разом із біблійними персонажами прямують назустріч народженню Ісуса. Найголовніше у книзі – шукати і знайти Ісуса.
 
Готуючись до Різдва, дитина може самостійно або разом із сім’єю читати з цієї книги по одному короткому оповіданню щодня. Наприкінці книги розміщений адвент-календар, у якому автор пропонує цікаві завдання на щодень.






Повернутися назад