Religion.in.ua > Україна > Від наслідків COVID-19 помер відомий священник-мануальщик з УПЦ (МП)

Від наслідків COVID-19 помер відомий священник-мануальщик з УПЦ (МП)


11 11 2021
8 листопада 2021 року на 65 році життя після тяжкої хвороби помер клірик Бориспільської єпархії УПЦ (МП), настоятель Свято-Миколаївського храму с. Гнідин протоієрей Петро Саранюк, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт єпархії.

"Після вступу до інституту фізкультури він вирішує не тільки займатися спортом, але й допомагати іншим спортсменам ліквідувати наслідки травм. Після інституту Петро Саранюк здобув освіту і практику з мануальної терапії та далі професійно працював не тільки зі спортсменами, але й з усіма, хто потребував допомоги... З благословення священноначалля отець Петро продовжував практику мануальної терапії. У позабогослужбовий час він приймав пацієнтів. Слух про священника-мануальщика йшов далеко за межами України. До нього йшли люди різних сфер суспільства - звичайні люди, бізнесмени, політики, духовенство - і для кожного у нього було що сказати. Це була порада, слово про Бога. Люди, які з ним спілкувалися, підтвердять, що батюшка щиро любив Бога і людей", - мануальщик пише сайт єпархії.

Сайт не повідомляє причину смерті, але з оточення протоієрея Петра Саранюка відомо, що смерть прискорила коронавірусна хвороба.

10 листопада 2021 року в Свято-Миколаївському храмі с. Гнідин звершена літургія за новоспочилим настоятелем храму.


Повернутися назад