Religion.in.ua > Україна > Київська церква «Ранкова Зірка» поставила мюзикл на основі притчі з Євангелія

Київська церква «Ранкова Зірка» поставила мюзикл на основі притчі з Євангелія


30 11 2021
Київська церква «Ранкова Зірка» поставила мюзикл на основі притчі з Євангелія 28 листопада на музичному каналі київської церкви «Ранкова Зірка» вийшов новий авторський мюзикл «Розумні», присвячений 22-й річниці церкви, яка відзначається 4 грудня, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на представників церкви.

Сюжет мюзиклу «Розумні» заснований на відомій притчі про десять дів, описаній в 10-му розділі Євангелія від Матвія. За словами постановників, хоча цю притчу Ісус Христос розповів дві тисячі років тому, вона актуальна й дотепер і знайшла втілення та сучасну інтерпретацію у мюзиклі.

«Кожен християнин стикається з випробуваннями віри. Бувають періоди, коли ніби уві сні ми можемо втратити пильність, як це сталося в притчі про 10 дів з нерозумними дівами.

Наш герой – хлопець із сучасності. Цей юнак одного разу повірив у Бога. Багато з того часу змінилося в його житті. Здавалося, що небо настільки поряд - простягни руку і доторкнися. Але минув час, прийшли труднощі, а потім і турбот додалося… І якось усе завмерло у духовному житті. Служіння стало тягарем, а всі духовні зусилля зводилися до кількох хвилин молитви на тиждень. Безліч нових захоплень як пилосос засмоктували весь вільний час… І одного разу йому наснився сон, у якому Мудрість розповіла йому щось, що змінить його життя…», - зазначається ванонсі мюзіклу, який можна подивитися у мюзиклі за посиланням https://youtu.be/Rd9iGirbC0c


Повернутися назад