Religion.in.ua > Україна > Митрополит УГКЦ та міський голова Тернополя підписали меморандум про співпрацю

Митрополит УГКЦ та міський голова Тернополя підписали меморандум про співпрацю


1 12 2021
Митрополит УГКЦ та міський голова Тернополя підписали меморандум про співпрацю30 листопада владика Василь Семенюк, архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ, та міський голова Тернополя Сергій Надал підписали Меморандум про співпрацю між Тернопільською міською радою та Тернопільсько-Зборівською архиєпархією УГКЦ. Предметом договору стали взаємні права та обов'язки при організації функціонування Тернопільського закладу дошкільної освіти, дитячого садочку №7 «Ангелятко», що невдовзі відкриють по вул. Паркова, 12, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Договір укладено з метою реалізації права дітей Тернопільської міської територіальної громади на здобуття дошкільної освіти, їх фізичного, розумового і духовного розвитку, соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту. Дітей виховуватимуть згідно з християнськими цінностями, якими живе і проповідує Українська Греко-Католицька Церква. Сторони погодилися щодо необхідності подальшої співпраці у вихованні особи на засадах християнського віровчення, що базується на євангельських цінностях, задля недопущення формування положень, які суперечать традиційним сімейним цінностям українського народу, несуть загрозу знецінення інституту сім’ї, батьківства та материнства.

Сесія Міської ради ще 29 жовтня 2021 року дала згоду на роботу дошкільного освітнього закладу. Садочок є розрахований на 40 місць, буде сформовано 2-3 групи, зокрема є можливість створити умови для здобуття дошкільної освіти дітьми з особливими освітніми потребами. Ремонтні та реконструкційні роботи почалися у 2020 році. Тернопільсько-Зборівська архиєпархія власними коштами повністю перебудувала це приміщення, провела капітальний ремонт, утеплила фасади будівлі та забезпечила всю необхідну матеріально-технічну базу згідно державних норм для комфортного перебування дітей.


Повернутися назад