Religion.in.ua > Україна > В Українському католицькому університеті відбудеться публічна презентація нової книги Ярослава Грицака

В Українському католицькому університеті відбудеться публічна презентація нової книги Ярослава Грицака


7 12 2021
В Українському католицькому університеті відбудеться публічна презентація нової книги Ярослава Грицака8 грудня у Центрі Шептицького Українського католицького університету (УКУ) відбудеться перша публічна презентація нової книги історика Ярослава Грицака «Подолати минуле. Глобальна історія України», яка вийшла друком у видавництві «Портал», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

«Подолати минуле. Глобальна історія України» – результат 15-літньої роботи професора Ярослава Грицака. У ній автор прискіпливо препарує минуле і закликає до співтворення сучасної України. Він намагається зрозуміти сам і дати читачам розуміння, що і чому відбувається з українцями тут і тепер, і яким може бути їхнє майбутнє.

«Книга писалася насамперед для молодих людей, які народилися після падіння комунізму, досягли зрілості протягом останніх десяти-п’ятнадцяти років і в найближчі десять-п’ятнадцять років переберуть владу в Україні у свої руки», – зазначив історик та професор УКУ Ярослав Грицак.

Український католицький університет та Ярослав Грицак запрошують приєднатися до презентації книги о 18 годині за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 29А, Великий зал Центру Шептицького (002). Деталі за посиланням: https://fb.me/e/1l8OwnsPQ

Контактна особа: комунікаційна менеджерка Центру Шептицького УКУ Наталка Цюпак, 0982551100


Повернутися назад