Religion.in.ua > Україна > Політв’язень з Криму передав предстоятелю ПЦУ листа з нагоди річниці Об’єднавчого Собору

Політв’язень з Криму передав предстоятелю ПЦУ листа з нагоди річниці Об’єднавчого Собору


24 12 2021
Арештований журналіст-фрілансер "Радіо Свобода" (проєкт "Крим.Реалії") Владислав Єсипенко передав через митрополита Сімферопольського і Кримського Климента листа на адресу митрополита Епіфанія, предстоятеля ПЦУ, з нагоди третьої  річниці Об’єднавчого Собору і обрання його предстоятелем Української Церкви, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт ПЦУ.

«Ви стали Предстоятелем у важкий момент для нашої держави. Війна, смерті, невинно засуджені політв’язні, котрі томляться у російських тюрмах. Знаходячись в неволі сотні наших співвітчизників відчувають Вашу духовну підтримку і молитви, які Ви возносите під час богослужінь. Це дає нам сили та укріпляє у вірі. Від імені усіх політв’язнів прийміть сердечні вітання, духовних сил і божественної мудрості в управлінні нашою Церквою», – зокрема йдеться у листі.

Владислав Єсипенко – позаштатний журналіст "Радіо Свобода", висвітлював соціальну та екологічну проблематику, знімав опитування кримчан. Був затриманий співробітниками ФСБ Росії в Криму 10 березня 2021 року.


Повернутися назад