Religion.in.ua > Україна > Адвентисти розпочали всеукраїнський проєкт «Діти — дітям 2021»

Адвентисти розпочали всеукраїнський проєкт «Діти — дітям 2021»


24 12 2021
Адвентисти розпочали всеукраїнський проєкт «Діти — дітям 2021»Благодійна організація «Благодійний фонд «ADRA Ukraine», заснована християнами-адвентистами, разом з Церквою Адвентистів сьомого дня розпочали черговий проєкт «Діти — дітям 2021». Близько двох тисяч людей вже замовили у них пусті коробки та почали наповнювати їх подарунками для дітей, які потребують допомоги, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт адвентистів сьомого дня в Україні.

Головна мета проєкту — подарувати увагу дітям, яким її так бракує: сиротам; дітям з малозабезпечених сімей; дітям, які постраждали через збройний конфлікт на Сході України; дітям з інвалідністю.

Всі охочі долучитися до проєкту, можуть звернутися до одного з регіональних координаторів на сайті адвентистів України.

ADRA Ukraine є частиною всесвітньої мережі Адвентистського агентства допомоги та розвитку (ADRA), яке здійснює свою діяльність у понад 130 країнах світу. ADRA International заснована в 1956 році як один з підрозділів Церкви адвентистів сьомого дня та має консультативний статус при Економічній та соціальній раді Організації Об'єднаних Націй (ООН).

Головне завдання ADRA — підтримувати нужденних людей та найвразливіші верстви населення, покращуючи їхні життя, робити їх активнішими та успішнішими в подоланні складних життєвих ситуацій.

Благодійна організація ADRA Ukraine офіційно зареєстрована та реалізує гуманітарні проєкти, починаючи з 21 лютого 1993 року. ADRA Ukraine допомагає постраждалим під час конфліктів та катастроф, переселенцям та їхнім сім’ям, дітям-сиротам, вихованцям дитячих будинків та притулків, пацієнтам лікарень, допомагає людям у «гарячих точках», неповноправним особам і людям похилого віку, пропагує здоровий спосіб життя.

З початку збройного конфлікту на Донбасі у 2014 році ADRA Ukraine надала допомогу понад 1 500 000 особам у 15 регіонах України.


Повернутися назад