Religion.in.ua > Україна, Світ > Місіонери “Христос є відповідь” надрукували 200 тис. календарів для поширення в Україні, Європі та США

Місіонери “Христос є відповідь” надрукували 200 тис. календарів для поширення в Україні, Європі та США


13 01 2022
Місіонери “Христос є відповідь” надрукували 200 тис. календарів для поширення в Україні, Європі та СШАУ період зимових свят місіонери місії “Христос є відповідь” на Заході, Півдні та Сході України розповіли про Різдво Ісуса Христа на вуличних акціях та святкових постановках для дітей та дорослих, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на прес-центр місії .

На центральній площі міста Рівного служителі перед Різдвом у грудні розмістили білборди з біблійними словами про Божу любов, а в євангелізаційному наметі роздавали перехожим християнську літературу, календарі та газети з надихаючими історіями. Також подібну вуличну акцію провела місіонерська команда у Сватовому Луганській області.

«Цього року ми надрукували 200 тис. календарів, які розповсюджуються в Україні, Європі та США. Також маємо чимало свідчень, як через газету “Христос є відповідь” багато людей зверталися за консультацією та ставали частиною Божої сім'ї, церкви”, - поділився Тарас Сень, директор місії “Христос є відповідь” та пастор церкви з однойменною назвою.

Команда місіонерів з Миколаєва привітала солдатів місцевої військової частини з Різдвом, поділившись євангельською звісткою та свідченнями Божої любові.


У різдвяну казку про появу реального героя, Ісуса Христа, запрошували дітей Рівненської та Луганської областей місіонерські команди церков “Христос є відповідь” у Рівному та Сватовому. А у Рубіжному місіонери та служителі церкви “Місто хвали” разом із дітьми Луганської області зробили театральну постановку “День народження Короля”, присвячену Христу.


У Миколаївській області, у Новій Одесі, селах Новопетрівське та Дільниче, команда місіонерів Південного регіону для місцевих дітей провела різдвяні зустрічі з конкурсами та подарунками.


Щорічно місіонерські команди “Христос є відповідь” служать дітям та дорослим у різдвяний час, повсюдно ділячись євангельською звісткою.


Повернутися назад