Religion.in.ua > Україна > Експертка з управління персоналом допомагає головам єпархіальних комісій УГКЦ

Експертка з управління персоналом допомагає головам єпархіальних комісій УГКЦ


13 01 2022
Експертка з управління персоналом допомагає головам єпархіальних комісій УГКЦФормаційна зустріч і день духовної віднови для голів комісій душпастирства охорони здоров’я єпархій УГКЦ з усієї України відбувалися в Патріаршому домі у Львові 10-11 січня. Організатором зустрічі та дня духовної віднови виступила Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я, очолювана с. Севастіяною Карвацькою. Реколекційні науки виголосив владика Володимир Груца, єпископ-помічник Львівської архиєпархії, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Голови єпархіальних комісій душпастирства охорони здоров’я взяли участь у формаційній зустрічі та дні духовної віднови

Для священників провели стратегічну сесію, під час якої експертка з управління персоналом Ольга Садоха допомогла їм проаналізувати сильні та слабкі сторони очолюваних ними єпархіальних комісій, правильно оцінити ресурси, а відтак спланувати діяльність на 2022-2023 роки.

Другий день зустрічі священників був днем духовної віднови. Учасники розпочали його зі спільної молитви – архиєрейської літургії в храмі Патріаршого дому, яку очолив владика Володимир Груца.

Після літургії владика Володимир провів реколекційну науку для священників – голів комісій.

На завершення реколекційних наук голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я с. Севастіяна Карвацька подарувала владиці Володимиру відзнаку медичного капелана, зауваживши, наскільки для архиєрея є важливою і близькою сфера медичного капеланства та наскільки цінним є для Комісії мати у своїй команді архиєрея, який особисто має чималий досвід душпастирства медиків і продовжує його розвивати


Повернутися назад