Religion.in.ua > Україна > П'ятидесятники відкрили на Волині духовний центр «Добра новина»

П'ятидесятники відкрили на Волині духовний центр «Добра новина»


14 01 2022
Початок 2022 року став втіленням давньої мрії для кількох поколінь служителів християн віри євангельської на Волині. 4 січня відбулося відкриття і посвята нового духовного центру «Добра новина» Волинського об’єднання УЦХВЄ, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Сhve.org.ua.

Центр розташований за такою адресою: Волинська область, Луцький район, с. Підгайці, вул. Довженка, 12. Подія зібрала не лише керівництво та членів правління, а й служителів луцьких церков та працівників, які були задіяні в тому, щоб центр став функціонувати.

У центрі, крім приймальні, кабінету голови Волинського  обласного об’єднання та його заступників, конференцзалу та літературно-методичного кабінету, будуть пресцентр проєкту «Крок назустріч» та навчальні кімнати. Єпископ Михайло Близнюк, голова об’єднання, висловив подяку кожному, хто коштами чи працею долучився до придбання приміщення та благоустрою території.

Правління ВО УЦХВЄ з часу заснування (4 липня 1989 р.) тулилося по різних приміщеннях. Спочатку це був підвал «Церкви Христа-Спасителя» (м. Луцьк вул. Вороніхіна, 14а), згодом — у спільному приміщенні тієї ж церкви та місії «Голос надії». Та, як наголосив директор місії «Голос надії» Микола Синюк, на поле, яке колись було засіяне пшеницею, у Бога були свої плани. «Спочатку — прийшли люди й викупили землю, згодом — побудували приміщення для бізнесу… Але в Господа було передбачення: тут буде офіс ВО УЦХВЄ, тут будуть молитви, тут будуть збиратися діти Божі», — зазначає єпископ.

«Про цю справу думали й молилися довго, щойно утворилося об’єднання в 1989 році, — пригадує старійшина братства єпископ Степан Веремчук. — Це Господь дав ключі до цього приміщення. І лише Він дасть мудрості й сили втримати їх…»


Повернутися назад