Religion.in.ua > Україна, Світ > П'ятидесятники з України взяли участь у конференції «Місія в Польщі»

П'ятидесятники з України взяли участь у конференції «Місія в Польщі»


3 02 2022
П'ятидесятники з України взяли участь у конференції «Місія в Польщі»Упродовж 21-го та 22-го січня у Варшаві відбувалася VI Щорічна конференція «Місія у Польщі». Порушували низку питань: як практично служити церквам, розвиватися і відкривати нові церкви; як інтегруватися у польський церковний простір і загалом у Польщу. У конференції взяли участь Матеуш Віхарі, заступник голови Союзу баптистів Польщі, та Ігор Бандура, заступник голови Союзу ЄХБ України, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт баптистів України.

Захід відбувся у приміщенні духовного центру баптистського союзу.

Також взяли участь служителі із Польсько-української ради та представники українських церков/груп у Польщі – Варшави, Гданська, Щецина, Гожува, Торуня, Бидгощів, Вроцлава, Катовиць та Лодзі.

Максим Слязін, директор «Центру місії та інтеграції» м. Гданьска, представив оновлені принципи інтеграції з урахуванням багатого досвіду останніх років.

Ігор Бандура говорив про влаштування та розвиток церков, груп та громад в еміграції. П’ять років тому між українським та польським баптистськими союзами був підписаний договір про співпрацю на десять років. Польсько-українська рада виробила бачення та принципи щодо багатьох аспектів розвитку Союзу, у тому числі давши «зелене світло» на подальші кроки щодо його розвитку.

Також Ігор Бандура розповідає, що церкви і групи у Польщі шлють вітання і запрошують пасторів і церкви українського братства контактувати і допомагати в служінні у форматі «церква церкві».

23 січня український служитель відвідав Першу варшавську церкву та Біблійну церкву у Варшаві.


Повернутися назад