Religion.in.ua > Україна > Греко-католики розпочали Соціально-освітню волонтерську академію

Греко-католики розпочали Соціально-освітню волонтерську академію


3 02 2022

Греко-католики розпочали Соціально-освітню волонтерську академіюРеалізуючи затверджену Синодом єпископів УГКЦ Стратегію розвитку соціального служіння, БФ «Карітас-Київ» розпочинає навчально-формаційну програму для активних мирян - волонтерів. Програма «Соціально-освітня волонтерська академія «СОВА» допоможе у професійному навчанні волонтерів для соціальної діяльності у парафіях, у мобілізації волонтерів для праці з різними віковими групами, активізації та організації соціального служіння, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Програма передбачає п’ять одноденних тренінгів у Києві (10:00-17:00) та розробку й реалізацію волонтерами мініпроєктів чи волонтерських ініціатив, а також – отримання сертифікатів випускників цього волонтерського вишколу.

Тематика зустрічей:

    Християнське волонтерство як лідерство. Волонтерство та ЗМІ. Соціальна доктрина Церкви.
    Особливості волонтерського служіння у праці з дітьми й сім’ями. Арттерапія як ключик до дитячих сердець.
    Особливості волонтерського служіння у праці з дорослими й людьми літнього віку. Що має знати волонтер про працю з людьми, які пережили травматичні події.
    Особливості волонтерського служіння у праці з людьми з інвалідністю.
    Волонтерський менеджмент та волонтерство без вигорання.

Навчання проходитиме в офлайн-форматі по суботах.

Перша зустріч – 26 лютого, дати інших тренінгів узгоджуються, але планується завершити навчання до кінця травня. Залежно від епідеміологічної ситуації, дата може бути змінена, або перенесена у онлайн формат.

Просять долучатися лише тих учасників, які готові взяти участь в усіх п’яти тренінгах, а не вибірково.

До участі запрошуються волонтери віком від 18 років. Кількість учасників навчального курсу обмежена. На основі конкурсу будуть відібрані 30 осіб.

Для того щоби стати претендентом на участь в цій навчальній програмі, необхідно зареєструватися - писати на адресу sovacaritas@ukr.net. У повідомленні волонтеру слід вказати: 1) ПІБ, 2) Повну дату народження, 3) Місцевість, 4) Кілька слів про те, чим саме зацікавила ця програма.

Дедлайн зголошення – 15 лютого 2022.
Повернутися назад