Religion.in.ua > Україна > На Одещині розпочинають будівництво храму УГКЦ

На Одещині розпочинають будівництво храму УГКЦ


4 02 2022
На Одещині розпочинають будівництво храму УГКЦПарафіяльна громада священномученика Миколая Чарнецького УГКЦ в м. Березівка Одеської області на чолі з настоятелем о. Ігорем Кузиком розпочинають будівництво нового храму. Навесні цього року, вірні планують закласти фундамент, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Громада священномученика Миколая Чарнецького зареєстрована у 2008 році. З 2008 по 2019 роки богослужіння для вірних греко-католиків відбувалися у пристосованих приміщеннях.

Через труднощі з виділенням земельної ділянки під будівництво храму УГКЦ, у 2014 році було вирішено придбати 0.1 га. в новому житловому масиві. Протягом 2016-2019 років велися роботи над виготовленням дозвільних документів, зміни цільового призначення, продення світла та облаштування богослужбової каплиці на честь священномученика Миколая Чарнецького, яку 14 квітня 2019 року освятив екзарх Одеський владика Михаїл Бубній.

Вірні вірять, що в багатонаціональному містечку, населення якого сягає понад 9 тисяч осіб, незабаром повстане перший храм Української Греко-Католицької Церкви. Також парафіяни просять усіх охочих про допомогу у будівництві храму та молитовної підтримки для втілення доброго задуму. Допоки триватимуть будівельні роботи над зведенням свого храму, богослужіння відбуваються в каплиці.


Повернутися назад