Religion.in.ua > Україна > УГКЦ розпочала ініціативу «Зігрій вбого світлом стрітенської свічки»

УГКЦ розпочала ініціативу «Зігрій вбого світлом стрітенської свічки»


7 02 2022

Бюро з питань екології Української Греко-Католицької Церкви за підтримки Міжєпархіальної екологічної мережі та Благодійного фонду «Карітас України» розпочало чергову хвилю соціально-екологічної ініціативи «Зігрій вбого світлом стрітенської свічки», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Gk-press.if.ua.

У рамках ініціативи для єпархіальних та екзархальних референтів Екологічного Бюро УГКЦ провели майстер-клас із виготовлення стрітенських свічок із натуральної вощини, а також їх екоприкрашання. Отримані знання, як і сама ініціатива, будуть мультипліковані по всіх єпархіях та екзархатах Української Греко-Католицької Церкви.

Вірні зможуть придбати свічки у своїх парафіях за пожертви, які будуть спрямовані на підтримку ініціативи УГКЦ «Нагодуй вбогого», зокрема благодійним їдальням та для придбання продуктових наборів для потребуючих.

Частина свічок буде прикрашена багатобарвною палітрою квітів з бавовняних ниток, сухоцвітів, сухофруктів та інших природних дарів Божих, що уприсутнюють щедрість Творця та красу створіння. Екодекор деяких свічок містить насіння гібіскусу, проростивши і висадивши яке, можна долучитися до відновлення краси й гармонії навколишнього світу.

Кожен може приєднатися до ініціативи, власноруч виготовляючи свічки з натурального бджолиного воску та спрямувавши отримані кошти до регіонального осередку Благодійного фонду «Карітас України» у відповідній єпархії чи екзархаті.

Екосоціальна ініціатива «Зігрій вбогого світлом стрітенської свічки» була започаткована 2021 року за підтримки Благодійного фонду «Карітас України» у м. Івано-Франківськ і дала можливість відчути християнську солідарність людям, які опинилися в складних обставинах, і вселила їм надію на краще життя. За зібрані кошти було роздано 2300 обідів підопічним благодійної їдальні івано-франківського «Карітасу». До ініціативи долучились й інші регіональні осередки «Карітасу України», виготовляючи екосвічки, що стали світлом надії, любові й тепла для людей, які мають особливі потреби.


Повернутися назад