Religion.in.ua > Україна > “Виграні усі суди”: франківська влада попередила громаду УПЦ (МП) про виселення з дитсадка

“Виграні усі суди”: франківська влада попередила громаду УПЦ (МП) про виселення з дитсадка


7 02 2022
“Виграні усі суди”: франківська влада попередила громаду УПЦ (МП) про виселення з дитсадкаЦеркву УПЦ (МП) у центрі Івано-Франківська, на вулиці Чорновола, мають повернути громаді міста, запевняє міський голова Івано-Франківська Руслан Мацінків і переконує, що всі суди щодо конфлікту виграні міською владою, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Рik.net.ua.

«Ми повідомили Московський патріархат, що виграні всі суди. Тому просимо добровільно виконати рішення суду. Але якщо не будуть добровільно, то є відповідна законодавча процедура», – розповів міський голова Івано-Франківська Руслан Мацінків у прямому ефірі радіо “Задіний полюс”.

За його словами, міський Департамент освіти та науки МВК бачить на цьому місці дитячий навчальний заклад.

«В межах законодавця ми готуємося до повернення цього майна територіальній громаді. Нагадаю, ми виграли Верховний суд, тобто має усі законні на сьогодні рішення для того, щоб вчиняти в межах закону юридичні дії», – додав мер, наголосивши, що в цьому напрямку працюють освітяни спільно з юридичним відділом міської ради, а також виконавчою службою.

Нагадаємо, Івано-Франківська єпархія УПЦ (МП) подала позов до суду, в якому йшлося про скасування рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради  в частині щодо припинення з грудня 2018 договору оренди нежитлових приміщень площею 283,0 кв.м  та 19,1 кв.м, розташованих на першому поверсі в будівлі по вулиці Чорновола, 6.


Повернутися назад