Religion.in.ua > Україна > У Києві відбувся міжнародний фестиваль пам’яті Любомира Гузара «Студентська коляда»

У Києві відбувся міжнародний фестиваль пам’яті Любомира Гузара «Студентська коляда»


7 02 2022
У Києві відбувся міжнародний фестиваль пам’яті Любомира Гузара «Студентська коляда»1 лютого 2022 року, у Києві, з ініціативи Київського кооперативного інституту бізнесу і права та Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ, за сприяння Центру академічного душпастирства Української Греко-Католицької Церкви проведено VІІ Міжнародний фестиваль блаженної пам’яті Блаженнішого Любомира Гузара «Студентська коляда» у ККІБП (Київський Кооперативний Інститут Бізнесу і Права), повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Метою заходу «Студентська коляда» є відродження, збереження і розвиток української культури, утвердження духовних та національних цінностей, поширення духовно-культурних надбань нації, створення умов для підтримки та розвитку студентської творчості, налагодження творчих контактів і дружніх зв’язків між навчальними закладами з різних регіонів України.

Цьогоріч у фестивалі взяли участь 16 колективів з різних частин України та за її межами. Через пандемію коронавірусу COVID-19 участь студентських творчих колективів передбачалась, як очно, так і дистанційно.

Розпочався фестиваль із вітального слова архиєпископа Вісвалдаса Кулбокаса, апостольського нунція в Україні. «Християнське покликання – це не лише бути пасивним і радіти тому, що дає життя. Наше покликання полягає в тому, щоб ми допомагали творити один одного, тобто допомагали зростати у мужності, творчості та у всіх фізичних й духовних якостях», - зазначив архиєпископ Вісвалдіс.

Опісля ректор ККІБП Ігор Охріменко урочисто відкрив фестиваль. До привітань учасників дійства приєднались начальник відділу молодіжної політики Департаменту молоді та спорту КМДА Галина Булатович, начальник відділу молоді та спорту Голосіївської районної у місті Києві державної адміністрації – Микола Прокопенко.


Повернутися назад