Religion.in.ua > Україна > В УПЦ (МП) розпочали проєкт дистанційної освіти для мирян

В УПЦ (МП) розпочали проєкт дистанційної освіти для мирян


22 02 2022
В УПЦ (МП) розпочали проєкт дистанційної освіти для мирян18 лютого 2022 року Київська духовна академія і семінарія УПЦ (МП) спільно з Рівненською єпархією розпочали спільний проект дистанційної освіти для мирян. Метою проекту є підготовка фахівців серед мирян Рівненської єпархії для допомоги священникам на парафіях у духовно-просвітницькій роботі зі школою, молоддю та сім’ями, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ (МП).

Навчання охоплюватиме чотири напрямки: а) Богослов’я, б) «Православна сімейна педагогіка та психологія», в) «Православна педагогіка», г) «Робота з молодіжною групою на приході».

Навчання відбуватиметься в дистанційній формі, а сесії відбуватимуться очно, двічі на півріччя на базі Городоцького Миколаївського жіночого монастиря Рівненської єпархії. Викладачі – зі складу викладацької корпорації КДАіС та інших навчальних закладів України. Запланована тривалість навчання – 4 семестри або 2 роки.

Перед початком навчання до слухачів, яких було набрано 60 осіб, звернувся зі словом єпископ Рівненський і Острозький Пимен. Перед слухачами виступили також: викладач КДАіС професор протоієрей Миколай Данилевич та відповідальний за цей освітній проект від Рівненської єпархії протоієрей Олександр Жук. На установчій зустрічі також були присутні вихованці Духовного училища регентів-псаломщиків при Городоцькому монастирі.

Після завершення першого півріччя навчання та підбиття проміжкових підсумків може бути прийняте рішення щодо розширення цього освітнього проекту та залучення до нього мирян з інших єпархій.


Повернутися назад