Religion.in.ua > Україна > АНОНС: вручення Євгенові Сверстюку нагороди «Світло Справедливості» за моральне, духовне та етичне лідерство (Київ, 1 листопада)

АНОНС: вручення Євгенові Сверстюку нагороди «Світло Справедливості» за моральне, духовне та етичне лідерство (Київ, 1 листопада)


29 10 2010
Нагорода «Світло Справедливості», яка вручається за моральне, духовне та етичне лідерство, була заснована канадійкою українського походження Анастасією Шкільник на честь її батька д-ра Михайла Шкільника, видатного юриста, громадського і політичного діяча часів визвольного руху в Україні...

1-го листопада о 17:00 у Київському міському будинку вчителя  відбудеться Церемонія вручення нагороди «Світло Справедливості» Євгенові Сверстюку.

Нагорода «Світло Справедливості», яка вручається за моральне, духовне та етичне лідерство, була заснована канадійкою українського походження Анастасією Шкільник на честь її батька д-ра Михайла Шкільника, видатного юриста, громадського і політичного діяча часів визвольного руху в Україні 1917-1920 років. Церемонія відбувається за підтримки Українського Католицького Університету (УКУ). Нагороду вручатимуть о. д-р Борис Ґудзяк, ректор УКУ, та Анастасія Шкільник.

Вхід вільний.

Київський міський будинок вчителя, вул. Володимирська 57 (Велика зала, 2-й поверх).


Повернутися назад