Religion.in.ua > Україна > НОВИНКА: Олександр Стражний, "Український менталітет. Ілюзії - міфи - реальність" (Київ, 2009)

НОВИНКА: Олександр Стражний, "Український менталітет. Ілюзії - міфи - реальність" (Київ, 2009)


11 11 2010
У книзі «Український менталітет: ілюзії-міфи-реальність» Олександр Стражний, за фахом лікар-психотерапевт, член Асоціації українських письменників, психотерапевтично розглядає українців та їхній світогляд, плюси, мінуси та неврози української нації.

НОВИНКА: Олександр Стражний, "Український менталітет. Ілюзії - міфи - реальність" (Київ, 2009)Олександр Стражний. Український менталітет. Ілюзії - міфи - реальність. Київ, видавництво "Книга", 2009 р., тверда обкладинка, 368 стор.

У книзі «Український менталітет: ілюзії-міфи-реальність» Олександр Стражний, за фахом лікар-психотерапевт, член Асоціації українських письменників, психотерапевтично розглядає українців та їхній світогляд, плюси, мінуси та неврози української нації.

Аналізуються різні аспекти життя українців, а також племен і народів, що раніше населяли територію України. Автор виходить з постулату, що історичний і генетичний зв'язки між поколіннями, з яких "склалася" українська нація, не уривалися, і сучасні українці несуть в собі риси, які формувалися протягом тривалого часу.

Також у книзі аналізується ментальність народів, які в тій чи іншій мірі вплинули на предків українців і продовжують впливати на жителів України в даний час. Насамперед розглядається вплив на українців росіян.

Підсумовуючи, автор виокремлює п'ятдесят найбільш характерних для українського світогляду особливостей, поєднання яких, на його думку, і складає феномен української ментальності. 

Книга дає можливість зрозуміти, яким чином сформувалася та чи інша риса українського менталітету, зробити висновки про схожості і відмінності української ментальності щодо російської і європейської.

Олександр Стражний родом із Очакова Миколаївської області. За національністю українець, останні 15 років живе в Угорщині, є автором книг, виданих в Україні, Росії, Угорщині, Німеччині, Італії. Іспанії. Проводив цикли лекцій з альтернативної психології в різних країнах Європи, а також в Стенфордському університеті (США). Відзначений почесним дипломом Сенату штату Каліфорнія.

У столичному Російському центрі науки і культури в 2009 році презентував фотовиставку “Курйози ментальності. Україна — Росія — Європа”.

Придбати можна:

Міжнародний ярмарок "Медвін: Книжковий світ-2010" (Київ, 11-14 листопада), а також:

м. Київ, книгарня "Сяйво" (вул. В.Васильківська 6). Ціна - 63 гр. Тел.: 044/235-43-66. 
м.Київ, книгарня "Знання" (вул. Хрещатик 44, другий поверх). Ціна - 76 гр. Тел.: 044/279-10-45. 
м. Київ, книжный ринок "Петрiвка", 48 ряд 7 місце. Ціна - 50 гр.
м. Київ, видавництво "Книга", тел. (044) 481-02-19  Ціна - 45 гр. У видавництві (по телефону) можна довідатися де її придбати в інших містах України. 
Її можна отримати поштою (ціна 40 гривень + поштові витрати). Тел.: 8 (093) 485-79-29 (Тетяна).
Замовити електронну версію можна за адресою astral@i.com.ua. Ціна - 35 гр. (3 євро).
Ця книга є у бібліотеках України.


Повернутися назад