Religion.in.ua > Україна > НОВИНКА: Митрополит Калліст (Уер). Православна Церква. (Дух і літера, 2009)

НОВИНКА: Митрополит Калліст (Уер). Православна Церква. (Дух і літера, 2009)


17 11 2010
Не обходячи гострих кутів, владика Каліст розглядає у першій частині своєї книги всю двохтисячолітню історію Церкви. У другій частині книги читач знайде свіжий та глибокий виклад вчення Православної Церкви, а також відповіді на запити і проблеми сучасної людини.

НОВИНКА: Митрополит Калліст (Уер). Православна Церква. (Дух і літера, 2009)Митрополит Калліст (Уер). Православна Церква. Пер. з анг. - К.: Дух і літера, 2009. - 384 с. - Мова укр. - Обкл. тверда - Форм. 60х84/16. - ISBN 978-966-378-096-2; ISBN 5-89647-052-5.


Книга видатного сучасного мислителя митрополита Калліста Уера (Оксфорд) витримала чимало видань різними мовами, ознайомивши вже кілька поколінь західних читачів із православною вірою. Її гостра проблематика, свіжий погляд на речі та водночас глибоке проникнення у тему зумовлені специфічною позицією автора – досвідченого пастиря православної громади, який поставив собі за мету викласти сучасному світському читачеві основи Православ’я. “Православ’я претендує на те, щоби називатися все¬ленською Церквою – не якимось екзотичним східним хрис¬тиянством, а просто християнством... Як слід розуміти це прагнення і що думають православні про інших хрис¬тиян, які не належать до їхньої Церкви?” Дати відповідь на ці та інші питання – мета цієї книги.


Не обходячи гострих кутів, владика Каліст розглядає у першій частині своєї книги всю двохтисячолітню історію Церкви. Перед очима читача проходять Отці Вселенських Соборів та єретики, імператори та ченці, ісихасти та латиняни, русичі та монголи, імперіалісти та революціонери, давні просвітителі й сучасні місіонери... У другій частині книги читач знайде свіжий та глибокий виклад вчення Православної Церкви, а також відповіді на запити і проблеми сучасної людини.


Повернутися назад