Religion.in.ua > Україна > НОВИНКА: вийшов перший номер відродженого «Православного вісника» УПЦ

НОВИНКА: вийшов перший номер відродженого «Православного вісника» УПЦ


1 02 2011
Після чотирьохрічної перерви вийшов друком перший номер оновленого журналу «Православний вісник» Української Православної Церкви (Московський Патріархат), підготовлений редакційним колективом «Церковної православної газети».

Після чотирьохрічної перерви вийшов друком перший номер оновленого журналу «Православний вісник» Української Православної Церкви (Московський Патріархат), підготовлений редакційним колективом «Церковної православної газети», повідомляється у блозі видання.

Випуск журналу присвятили 75-річчю Предстоятеля УПЦ — митрополита Київського і всієї України Володимира. У ньому можна прочитати нарис про життєвий шлях архіпастиря, його спогади, інтерв’ю, а також бесіду «Про насущний духовний хліб Вітчизни». Номер містить матеріали з історії Церкви та хроніку основних подій із життя УПЦ за 2010 рік. Священнослужителів зацікавить новий переклад канону іконі Божої Матері «Пантанасса» та огляд норм нового Податкового кодексу, що регулюють фінансову діяльність релігійних організацій.

«Православний вісник» було засновано у 1946 році як журнал Львівської єпархії УПЦ. Він проіснував до 1958 року і у 1968 році відродився як офіційне періодичне видання УПЦ. 

Оновлений «Православний вісник» виходитиме щоквартально (чотири рази на рік) на 96 сторінках (перший номер – 80 сторінок) і буде зорієнтований переважно на церковну аудиторію.

Журнал можна придбати у складі-магазині Київської митрополії на території Дальніх печер Києво-Печерської Лаври.


Повернутися назад