Religion.in.ua > Україна > УНІАН: Главою УГКЦ став єпископ Святослав (Шевчук)

УНІАН: Главою УГКЦ став єпископ Святослав (Шевчук)


24 03 2011
Єпископ Святослав у 2002–2005 працював головою секретаріату та особистим секретарем Любомира (Гуззара), керівником Патріаршої курії у Львові. На даний момент він є апостолом адміністратором єпархії Покрова Пресвятої Богородиці у Буенос-Айресі...

УНІАН: Главою УГКЦ став єпископ Святослав (Шевчук)Главою Української Греко-Католицької Церкви обрали єпископа Святослава (Шевчука), який на даний момент є апостолом адміністратором єпархії Покрова Пресвятої Богородиці у Буенос-Айресі.

Про це агентству УНІАН повідомило джерело в УГКЦ.

Офіційно цю інформацію в Департаменті інформації УГКЦ не спростовують і не підтверджують. До офіційного підтвердження вибору Ватиканом особа нового глави УГКЦ не розголошується. Зараз в УГКЦ чекають відповіді з Апостольської столиці. 

Єпископ Святослав (Шевчук) у 2002–2005 працював головою секретаріату та особистим секретарем патріарха Любомира (Гузара), керівником Патріаршої курії у Львові.

14 січня 2009 року Папа Римський Бенедикт XVI призначив Святослава Шевчука єпископом-помічником єпархії Покрова Пресвятої Богородиці в Буенос-Айресі (Аргентина).

10 квітня 2010 року Святослав Шевчук призначений апостольським адміністратором єпархії Покрова Пресвятої Богородиці у Буенос-Айресі.


Повернутися назад