Religion.in.ua > Важливо, Україна, Світ > Президент України розповів румунському Патріарху про прагнення українців до автокефалії

Президент України розповів румунському Патріарху про прагнення українців до автокефалії


22 04 2016
Президент України розповів румунському Патріарху про прагнення українців до автокефаліїПатріарх Даніель підтримав ініціативу Петра Порошенка щодо проведення богослужінь українською мовою в регіонах компактного проживання українців у Румунії...
Президент України розповів румунському Патріарху про прагнення українців до автокефалії21 квітня, під час візиту в Румунію, Президент України Петро Порошенко зустрівся з Патріархом Румунської Православної Церкви Даніелем, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на УНН.


Співрозмовники відзначили той факт, що і в Україні, і в Румунії Церква користується високим рівнем довіри населення та є важливим чинником суспільного життя країн.

Глава України поінформував Патріарха Даніеля про прагнення православної громади України до відновлення єдності українського православ’я і створення автокефальної помісної православної Церкви та визнання її світовим православ’ям.

Президент України розповів румунському Патріарху про прагнення українців до автокефаліїП.Порошенко також закликав Патріарха надати сприяння у проведені богослужінь українською мовою в регіонах компактного проживання українців у Румунії. Патріарх Даніель підтримав цю ініціативу.

“Ми сьогодні мали дуже конструктивну дискусію з Його Святістю, яким чином поширити можливості для українців, які перебувають в Румунії, відвідувати службу Божу українською мовою. Ми домовились, що наступного разу під час мого візиту в Бухарест, ми разом відвідаємо церковну службу українською мовою”, — зазначив П.Порошенко за підсумками зустрічі з Патріархом Даніелем.

Нагадаємо, під час візиту до Бухаресту Президент України уже мав зустрічі з керівництвом Румунії.


Повернутися назад