Religion.in.ua > Важливо, Україна > Резолюції конгресу мирян ляжуть в основу стратегії розвитку УГКЦ

Резолюції конгресу мирян ляжуть в основу стратегії розвитку УГКЦ


10 10 2017
Резолюції конгресу мирян ляжуть в основу стратегії розвитку УГКЦ6 жовтня 2017 року в Патріарших палатах у Києві відбулася Друга сесія Синоду єпископів Києво-Галицької митрополії УГКЦ. У засіданнях брали участь усі єпископи Києво-Галицької митрополії, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.
Владики заслухали доповідь канцлера Київської архієпархії отця Василя Чудійовича, в якій він представив Резолюції ІІІ Конгресу мирян, що відбувся 26 вересня 2017 року в Києві. Їх було взято за основу для опрацювання стратегії розвитку Києво-Галицької митрополії.

Члени Синоду на своїй сесії прийняли напрями для розроблення проекту «Стратегії розвитку Києво-Галицької митрополії УГКЦ», а також створили робочу групу для опрацювання вищезгаданої стратегії. До участі в групі, головою якої обрали о. Василя Чудійовича, покликано декотрих координаторів Стратегії-2020 «Жива парафія».

Владики доручили робочій групі підготувати та представити проект «Стратегії розвитку Києво-Галицької митрополії УГКЦ» на наступній сесії Синоду.

Учасники Синоду заслухали доповідь о. Петра Жука, ректора Київської Трьохсвятительської семінарії, про актуальну ситуацію в семінарії, навчальний і виховний процес. Владики розглянули питання проголошення Собору Вишгородської Богородиці, що в місті Вишгороді, Марійським відпустовим центром Києво-Галицької митрополії.

Третю сесію Синоду єпископів Києво-Галицької Митрополії Української Греко-Католицької Церкви вирішено провести в січні 2018 року.

Повернутися назад