Religion.in.ua > Важливо, Україна > У Києві римо- і греко-католики, православні та протестанти об'єднаються у молитві під час «Тижня молитов за єдність християн»

У Києві римо- і греко-католики, православні та протестанти об'єднаються у молитві під час «Тижня молитов за єдність християн»


18 01 2018
У неділю, 21 січня 2018 року, о 18.00 міжконфесійна молитва відбудеться у храмі Святого Василія Великого Української Греко-Католицької Церкви (Київ, Вознесенський узвіз, 7). Очолить молебень верховний архієпископ Святослав, глава УГКЦ, у співслужінні з єпископами та духовенством Римо-Католицької, Православних та Протестантських Церков, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Під час молитви зі словом-проповіддю до усіх присутніх звернеться апостольській нунцій в Україні, архіиєпископ Клаудіо Ґуджеротті, який, зважаючи на тему цьогорічного Тижня молитов за єдність християн, буде розважати над словами величальної пісні, записаної у старозавітній Книзі Виходу (15, 1-21) — «Твоя правиця, Господи, прославилась у силі».

Цей клич запропонували християни регіону Карибів, бажаючи звернути увагу на «справедливу правицю Бога», що допоміг місцевому населенню звільнитися з рабства та здобути свободу.

50 років тому було розпочато відомий у християнському світі Тиждень молитов за єдність християн. Цю екуменічну традицію підтримують і в Україні, виявляючи бажання спільно молитись за єдність християнства.


Повернутися назад