Religion.in.ua > Важливо, Україна > Баптисти відкривають Всеукраїнський конгрес «Надія для сиріт»

Баптисти відкривають Всеукраїнський конгрес «Надія для сиріт»


9 11 2018
Баптисти відкривають Всеукраїнський конгрес «Надія для сиріт»10 та 11 листопада 2018 року у Києві відбудеться Всеукраїнський конгрес «Надія для сиріт». Захід, організований підрозділом соціального комітету Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів зі служіння сиротам з нагоди Міжнародного дня молитви за сиріт, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт баптистів України.

У рамках конгресу проходитимуть тематичні семінари за участю зарубіжних спікерів та партнерів. Такожу церквах м. Києва та області пройдуть тематичні служіння.

У програмі:

    семінари
    лекції
    свідчення
    проповіді
    прославляння

Запрошуються усі, хто знаходиться в епіцентрі служіння сиротам, а також тих, хто бажає долучитися до цієї праці.

Конгрес проходитиме за адресою: м. Київ, вул. Щекавицька 2/8, церква «Дім Євангелія». Тел. для довідок: 066 708 02 02.

Також 11 листопада в МКЦ «Український дім» відбуватиметься особлива подія, присвячена Всеукраїнському Дню молитви за сиріт. У цей день люди різних віросповідань молитовно просять Бога про люблячу і турботливу сім’ю для кожної дитини-сироти. Захід є ініціативою Альянсу «Україна без сиріт» і частиною міжнародного руху «Orphan Sunday», та проходить щорічно, у другу неділю листопада.


Безпосередню участь у спільній молитві за сиріт братимуть Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба, голови та представники українських Церков, представники державної влади та інші запрошені гості.


Окрім молитовно-духовної частини відбудеться тематична фотовиставка, а також демонстрація мініфільму "Сподіване та небачене". Початок заходу о 15:00.


Повернутися назад