Religion.in.ua > Важливо, Україна > У столиці відкрився VI з’їзд мусульман України

У столиці відкрився VI з’їзд мусульман України


23 11 2018
«Духовність. Єдність. Патріотизм» – під таким гаслом 23 листопада 2018 р. в Національному палаці мистецтв «Україна» відбудеться наймасштабніший захід мусульманської громади за час незалежності – VI З’їзд мусульман України, який збере близько 4000 делегатів-мусульман з усієї України. З’їзд пройде під патронатом Духовного управлення мусульман України – найбільшої мусульманської організації держави, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

Розвиток українського суспільства та роль мусульманської громади в майбутньому країни – головна тема З’їзду. Захід матиме дві частини. В робочій частині планується звіт про досягнення мусульманської громади, наявні проблеми та шляхи їх вирішення. В урочистій частині гостей очікує насичена програма: привітання мусульманських лідерів інших держав та представників державної влади України, виступ верховного муфтія України, презентація нової програми розвитку, виступи відомих виконавців.

Організатори події зазначають: "Мусульмани є невіддільною частиною багатонаціональної та мультикультурної України, тому на захід запрошені не лише очільники мусульманських громад з різних регіонів, а й представники органів державної влади, дипломатичних місій, громадських організацій, голови інших релігій та конфесій. Це стане запорукою налагодження дружніх стосунків, розвитку міжнаціонального та міжконфесійного діалогу, зміцнення незалежної України. VI З’їзд мусульман України – подія міжнародного значення, що демонструє єдність українського народу на шляху до процвітання".


Повернутися назад