Religion.in.ua > Важливо, Україна > СБУ спростовує заяву голови юрвідділу УПЦ про вивезення з дому митрополита

СБУ спростовує заяву голови юрвідділу УПЦ про вивезення з дому митрополита


14 12 2018
СБУ спростовує заяву голови юрвідділу УПЦ про вивезення з дому митрополитаГолова юридичного відділу УПЦ (МП) протоієрей Олександр Бахов заявляє, що СБУ у примусовому порядку доставляє одного з митрополитів у Київ до президента України. У спецслужбі це заперечують, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Zik.ua.

Про те, що митрополита Могильов-Подільського і Шаргородського Агапіта (Бевцика) нібито повезли у Київ силовики, повідомив голова юридичного відділу УПЦ (МП) протоієрей Олександр Бахов у Facebook 14 грудня.

«Пам’ятаєте я казав, що єпископів УПЦ будуть на собор з «охороною» доставляти? Так от, сьогодні Митрополита Могильов-Подільського і Шаргородського Агапіта (Бевцик) в примусовому порядку СБУ Вінницької області доставляє до Києва», – написав він.

За словами о. Олександра Бахова, владику забрали з дому, де він гостював, у Чернівецькій області. «Офіційна версія – на розмову з Президентом!», – написав він.

В СБУ Вінничини цю інформацію заперечують. «Співробітники Вінницького управління СБУ не виїжджали до Чернівецької області і тим більше нікого там не затримували», – сказала прес-офіцер СБУ Вінницької області Ірина Алєксєєва.

Фото Facebook


Повернутися назад