Religion.in.ua > Важливо, Україна > Гаазькому прокурору передадуть звіт з доказами воєнних злочинів "ДНР", "ЛНР" та окупаційної влади Криму в сфері релігії

Гаазькому прокурору передадуть звіт з доказами воєнних злочинів "ДНР", "ЛНР" та окупаційної влади Криму в сфері релігії


25 06 2019
Гаазькому прокурору передадуть звіт з доказами воєнних злочинів "ДНР", "ЛНР" та окупаційної влади Криму в сфері релігії25 червня 2019 року в Києві відбудеться презентація звіту, який буде передано до офісу прокурора Міжнародного кримінального суду в місті Гаага. Звіт містить докази воєнних злочинів "ДНР", "ЛНР" та окупаційної влади Криму проти вірян усіх релігій та деномінацій на території України, відмінних від російського православ’я, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

Українська правозахисна організація "Truth Hounds" разом з партнерами передає до органів міжнародного кримінального судочинства докази гострої релігійної нетерпимості в окупованих регіонах. Звіт підготовлено за стандартами Міжнародного кримінального суду. Він стане основою для майбутніх розслідувань міжнародних злочинів. Звіт підготовлено за сприяння Міжнародного фонду “Відродження”.

"Інтенсивні переслідування вірян в південно-східних регіонах мають ознаки злочинів проти людяності. Дані, зібрані польовими командами, підтверджують, що до вірян застосовувались вбивства, катування, примусові переміщення, позбавлення свободи та жорстоке позбавлення свободи. Від початку конфлікту десятки місць богослужіння були захоплені та наразі перебувають під контролем озброєних угруповань. Насильство та страх змушують багатьох тікати або практикувати свою віру таємно", - йдеться в анонсі організіторів заходу.

Презентація звіту відбудеться 25 червня 2019 року з 10:00 до 11:00. Місце: Український кризовий медіа-центр (адреса: Український Дім, вул. Хрещатик, метро «Хрещатик», «Майдан Незалежності»).


Попередня акредитація: d.chepynoga@launch.holdings, +38 (067) 460 12 27


Повернутися назад