Religion.in.ua > Важливо, Україна > Єпископ-католик з Києва розповів про дружбу з православними архієреями

Єпископ-католик з Києва розповів про дружбу з православними архієреями


19 02 2020
Єпископ-католик з Києва розповів про дружбу з православними архієреямиЄпископ-помічник Київсько-Житомирської дієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні Олександр Язловецький в ексклюзивному інтерв'ю в програмі "Добро і зло" з Юрієм Тандітом розповів про відносини Католицької і Православної Церков, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на

"Відносини між католицькою та православною церквами були від ворожості взаємозвинувачень до канонічних. Католицька церква після Другого Ватиканського собору відкрилася на канонічні відносини з православною церквою. Дякуючи Богу, православна церква теж відкривається. Я навіть маю декілька гарних друзів серед православних єпископів, з якими ми маємо гарні відносини", -  цитує єпископа Олександра телеканал "Наш".

Також єпископ додав, що православні та католики вірять практично в одні й ті самі речі.

"Закритися та не відкриватися на діалог - це позиція ледачого чи людини, яка не хоче прикласти зусиль. Людина інтелегентна та дійсно віруюча в бога буде розуміти, що ми всі діти одного Господа. Православні та католики вірять практично в одні й ті самі речі. Там є розбіжності, але вони не принципові. Ми фактично, як говорять в католицькій церкві, двоюрідні брати та сестри", - підкреслив Олександр Язловецький.






Повернутися назад