Religion.in.ua > Важливо, Україна > Всеукраїнська Рада Церков замість ходи проведе телемарафон "Україна за сім'ю"

Всеукраїнська Рада Церков замість ходи проведе телемарафон "Україна за сім'ю"


2 06 2020
Всеукраїнська Рада Церков замість ходи проведе телемарафон "Україна за сім'ю"Традиційно 4 роки поспіль за ініціативи Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій в Україні проходить Всеукраїнська хода на захист прав дітей та сімей. Цьогоріч через карантинні заходи замість ходи 7 червня о 17:00 на телеканалі "Надія" у прямому ефірі розпочнеться телемарафон "Україна за сім'ю". Організатором події виступає Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій при підтримці Всеукраїнського Собору (об’єднання протестантських та громадських організацій), повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Sobor.com.ua.

У телемарафоні візьмуть участь голови церков та релігійних організацій, суспільні експерти, лікарі, психологи, політики та лідери думок. У програмі – музичні номери, інтерактивні конкурси, розіграші призів, спілкування з глядачами.

Метою марафону є привернення уваги суспільства та влади до моральних і духовних основ родини і шлюбу як союзу чоловіка і жінки, які необхідні для гармонійного виховання та здорового розвитку дітей.

Минулого року Всеукраїнська хода на захист прав дітей і сімей під гаслом "Сім'я – серце України!" об'єднала тисячі людей, серед яких державні та громадські діячі, посли іноземних держав, журналісти, освітяни, студенти тощо.


Повернутися назад