Religion.in.ua > Важливо, Україна > На V Конгресі капеланів України відзначили священників, пасторів та імамів

На V Конгресі капеланів України відзначили священників, пасторів та імамів


10 07 2020
На V Конгресі капеланів України відзначили священників, пасторів та імамівВ українській столиці 25-27 червня відбувся П’ятий Конгрес капеланів України, під час якого представники різних церков і релігійних організацій ділились досвідом своєї роботи, говорили про взаємодію і взаємодопомогу між капеланами, які належать до різних релігійних течій, а також про необхідність посилення такої співпраці, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Іslam.in.ua.

На одній із сесій Конгресу кількох капеланів за представленням ГО «Українське капеланство» було нагороджено відзнакою «За служіння Україні». Серед нагороджених були православні свящники, протестантські пастори, мусульманські імами.

Зокрема, серед нагороджених — імами-капелани Військового капеланства мусульман України — муфтій Духовного управління мусульман України «Умма», імам-капелан Саід Ісмагілов, керівник Управління військового капеланства мусульман України Сергій (Мурад) Путілін й імам Євген Глущенко. Причому подання на нагородження імамів здійснили християни — капелани-протестанти з ГО «Українське капеланство».

За словами очільника ВТО «Орден» Олександра Сопова, який є засновником цієї нагороди, його колеги, розробляючи макет медалі «За служіння Україні», навмисне уникали використання будь-яких релігійних символів — аби зробити відзнаку універсальною.

З ГО «Українське капеланство» Управління Військового капеланства мусульман України пов’язують понад 3 роки співпраці. «Українське капеланство» проводить різні освітні семінари для капеланів, під час яких навчають зокрема і наданню первинної психологічної і долікарської допомоги, підвищуючи кваліфікацію капеланів і якість їх служіння.

Постійні поїздки на передову, у розташування військових частин у тилу, підтримка словом проповіді й спільною молитвою, забезпечення відповідною літературою, продуктами харчування і необхідними речами, сприяння у вирішенні різних питань — це лише невеликий перелік обов’язків капелана. Крім того, Управління військового капеланства мусульман України надає певну гуманітарну, медичну допомогу, опіку родинами загиблих.

Фото FacebookПовернутися назад