Religion.in.ua > Важливо, Україна > Понад половина опитаних українців святкують День святого Валентина

Понад половина опитаних українців святкують День святого Валентина


15 02 2021

Понад половина опитаних українців святкують День святого ВалентинаМільйони людей по всьому світу 14 лютого відзначають День святого Валентина, або День усіх закоханих, із традиційними «валентинками», зізнаннями у коханні та романтичними сюрпризами. Як ставляться до цього дня українці, з'ясувала соціологічна група «Рейтинг», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Рoglyad.tv.

Опитавши 2500 респондентів, соціологи опубліковали такі результати. 55% опитаних українців планують святкувати День всіх закоханих із традиційними подарунками. За останні два роки цей показник дещо зріс (з 49% у 2019 до 55% цьогоріч).


43% респондентів не планують дарувати подарунки у цей день. Таку відповідь дали чоловіки, молодші опитані та незареєстровані подружні пари.

Для 43% опитаних українців важливіше бути коханими (із них більшість – жінки), для 38% – важливіше кохати самим (це переважно молоді люди, чоловіки, а також ті пари, які перебувають у стосунках менше 3-х років).

Про те, що українці відзначають День всіх закоханих, свідчить статистика майбутніх шлюбів. На оформлення шлюбу 14 лютого подали заяви 410 закоханих пар, повідомили 12 лютого у Мін’юсті.


Повернутися назад