Religion.in.ua > Важливо, Україна, Світ > Глава ПЦУ обговорив з Куртом Волкером міжконфесійні й державно-церковні відносини в Україні та порушення релігійної свободи на окупованих Росією територіях

Глава ПЦУ обговорив з Куртом Волкером міжконфесійні й державно-церковні відносини в Україні та порушення релігійної свободи на окупованих Росією територіях


16 03 2021
Глава ПЦУ обговорив з Куртом Волкером міжконфесійні й державно-церковні відносини в Україні та порушення релігійної свободи на окупованих Росією територіяхМитрополит Київський і всієї України Епіфаній 12 березня 2021 року зустрівся зі старшим науковим співробітником Центру аналізу європейської політики (CEPA), колишнім спеціальним представником США з переговорів щодо України Куртом Волкером, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт ПЦУ.

У зустрічі також взяв участь заступник голови Управління зовнішніх церковних зв’язків архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій.

Предстоятель помісної Української Православної Церкви обговорив з гостем актуальну ситуацію в Україні та світі. Мова йшла зокрема про міжконфесійні й державно-церковні відносини в Україні та про необхідність міжнародної уваги до систематичного порушення релігійної свободи на окупованих Росією територіях – в Криму і на Донбасі.

Також митрополит розповів Курту Волкеру про становлення Православної Церкви України та процес її визнання з боку інших помісних Церков.

Окрім того, сторони торкнулися й низки інших тем. Користуючись нагодою предстоятель ПЦУ висловив вдячність за послідовну підтримку урядом і народом США незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, а також за підтримку релігійної свободи у світі.


Повернутися назад