Religion.in.ua > Важливо, Україна > У Харкові створено Раду християнських Церков міста

У Харкові створено Раду християнських Церков міста


23 06 2021
Перша ініціативна зустріч зі створення Ради Християнських Церков міста Харкова та області відбулася 2 червня 2021 року в будинку курії Харківсько-Запорізької дієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні за ініціативою єпископа-ординарія Харківсько-Запорізької дієцезії РКЦ Павла Гончарука та єпископа Німецької євангелічно-лютеранської церкви України Павла Шварца, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Кmc.media.

В ній взяли участь також єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан (Православна Церква України), екзарх Харківський єпископ Василь Тучапець (Українська Греко-Католицька Церква), пастир Віктор Хаустов (Українська Лютеранська Церква), пастори Сергій Дацько та Олександр В’ялов (Асоціація Місіонерських Церков Євангельських Християн України), старший пастор Сергій Циганков (Церква Християн віри євангельської-п’ятидесятників Джерело Життя).

На зустрічі було прийнято рішення про проведення установчого засідання, на яке були запрошені представники інших християнських конфесій: Вірменської Апостольської Церкви, баптистських, п’ятидесятницьких та харизматичних об’єднань та незалежних церков, а також Церкви Адвентистів сьомого дня.

Засідання 21 червня відбулося в тому ж приміщенні. Учасниками була затверджена назва “Рада Християнських Церков Харкова” і обраний головуючим єпископ НЄЛЦУ Павло Шварц, терміном на один рік.

Головне завдання Ради – налагодження дружніх відносин поміж християнських конфесій Харкова, обмін досвідом в різноманітних служіннях та спільне представлення євангельських цінностей. Також Рада займатиметься налагодженням зв’язків з міським головою та Харківською міською радою, Харківською обласною державною адміністрацією та Харківською обласною Радою, іншими державними органами та комунальними установами, дипломатичними представництвами, місцевими та міжнародними організаціями, які працюють у Харкові.


Повернутися назад