Religion.in.ua > Важливо, Україна > Експерти збираються на семінар "Екуменізм і миробудування: міжнародний досвід для України"

Експерти збираються на семінар "Екуменізм і миробудування: міжнародний досвід для України"


3 08 2021
Експерти збираються на семінар "Екуменізм і миробудування: міжнародний досвід для України"4-5 серпня 2021 року о 17:00 Інститут екуменічних студій Українського католицького університету (УКУ) та Фонд Конрада Аденауера в Україні проведуть семінар "Екуменізм і миробудування: міжнародний досвід для України", повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Religus та сайт УКУ.

В часі проєкту відбудеться вступна дводенна зустріч-дискусія, в межах якої експерти представлять ситуацію в Україні, а також міжнародний досвід Церкви та релігійних організацій у миробудуванні. Учасники зустрічі матимуть можливість дискутувати та обмінюватись думками щодо перспективи участі Церкви у розбудові справедливого миру в Україні та за кордоном.

Серед спікерів: д-р Жерар Паверс, директор Католицького центру з миробудування, фахівець в галузі миробудування на прикладі Європи, Латинської Америки та на Філіпінах, професор Університету Нотр-Дам, США, та д-р Ярослав Грицак, український науковець, історик і публіцист, доктор історичних наук, професор УКУ.

Ці зустрічі будуть відправним пунктом для подальших семінарів на тему миробудування, які відбуватимуться онлайн до листопада 2021 р.

Семанір відбудеться на платформі Zoom.

Відкрита реєстрація на дводенну онлайн дискусію "Екуменізм і миробудування: Міжнародні уроки для України".


Повернутися назад