Religion.in.ua > Важливо, Україна > Благодійний фонд «Карітас-Київ» отримав відзнаку «ТОП-100» серед найкращих проєктів громадських організацій Києва

Благодійний фонд «Карітас-Київ» отримав відзнаку «ТОП-100» серед найкращих проєктів громадських організацій Києва


22 09 2021
Благодійний фонд «Карітас-Київ» отримав відзнаку «ТОП-100» серед найкращих проєктів громадських організацій Києва15 вересня 2021 року Благодійний фонд «Карітас-Київ», який об'єднує греко-католиків, отримав нагороду переможця ярмарку найкращих проєктів громадських організацій «ТОП-100», організатором якого є Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)». Нагороду присвоєно за успішну співпрацю в реалізації громадських ініціатив у вирішенні питань місцевого значення. Найкращою практикою-переможницею було визнано - «Надання та вивіз гарячого харчування людям в умовах пандемії», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Урочиста церемонія нагородження переможців «ТОП 100» Нагородження відбувалася у парку «Хрещатий» під Аркою дружби народів за участі мера Києва Віталія Кличка.  

Відбір уже другий рік поспіль ініціює Департамент суспільних комунікацій КМДА. Загалом у відборі взяли участь майже 350 громадських організацій. Переможців визначила конкурсна комісія, до складу якої увійшли представники Київської міської ради, Громадської ради при Київській міській раді, КМДА та громадського сектору.

«Карітас-Київ» впродовж вже більше 25 років надає допомогу людям, які опинилися в кризі, бездомним, людям похилого віку, дітям різних категорій. В умовах пандемії виникли нові виклики, на які потрібно було оперативно реагувати. У співпраці із місцевою владою було розпочато, а точніше відновлено, харчування людей як безпритульних, так і тих, хто опинився у потребі. Так, у благодійній їдальні Карітасу готувалися гарячі обіди і вивозилися на вулицю для людей. Кожного разу їжу отримувало 70–80 осіб.

«Кожен із нас має теплу затишну оселю та смачний обід. Але не треба забувати, що поруч є люди, які опинились за межею бідності, безпритульні. Вони особливо потребують нашої з вами допомоги та підтримки. "Гарячий обід" – це харчування для людей, які не мають можливості забезпечити себе, а в холодну пору року ще й потерпають від холоду – літні люди, безхатченки, люди з інвалідністю. Самотня старість, низька пенсія разом із викликами, пов'язаними з пандемією, відкинула людей похилого віку, осіб з інвалідністю, безхатченків ще далі за межу бідності. З жовтня ми знову відновлюємо гаряче харчування цим категорія людей, тому просимо підтримати збір коштів на закупівлю продуктів для приготування їжі. Ваш внесок – це більше ніж шматок хліба тому, хто потребує підтримки. Це турбота, тепло, яке зігріває душу, це відновлена віра в людей, які поруч, це впевненість у тому, що тебе розуміють, підтримують, цінують і поважають твій вік та гідність. Це прояв Божого милосердя через кожного з нас», - говорить о. Роман Сиротич, директор БФ «Карітас-Київ».

Долучитись до збору коштів для закупівлі продуктів із метою приготування гарячих обідів і допомогти людям у скруті можна надавши продукти харчування або перерахувавши кошти: Благодійна організація «Благодійний фонд «Карітас-Київ», ЄДРПОУ 21477781, Рахунок UA283253650000002600910299143 АТ «КРЕДОБАНК».

Фото caritas-kiev.org.ua


Повернутися назад