Religion.in.ua > Важливо, Україна, Світ > Патріарх Варфоломій: Уже загинули десятки тисяч українців, світ не хоче всезагальної війни

Патріарх Варфоломій: Уже загинули десятки тисяч українців, світ не хоче всезагальної війни


4 02 2022

Патріарх Варфоломій: Уже загинули десятки тисяч українців, світ не хоче всезагальної війни1 лютого у день, коли Православна Церква святкує святого мученика Трифона Чудотворця, покровителя виноградарів і землеробів, Вселенський патріарх Варфоломій звернув увагу, що у центрі Європи, на кордоні Росії та України, вирує війна, загинули десятки тисяч молодих українців, і весь світ не хоче всезагальної війни, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Df.news.

«Звуки пострілів лунають у різних куточках світу. У центрі Європи, на кордоні Росії та України, майже вирує війна. Вона почалася дуже давно на сході України. Якщо я правильно пам’ятаю, ЗМІ повідомляють, що загинули десятки тисяч молодих людей, переважно українців, і весь світ не хоче всезагальної війни. Наша Церква, наш Священний Центр у Фанарі сподівається і молиться за мир у всьому світі, щоб не повторилась фатальність, коли загинуть тисячі молодих людей, залишивши сиротами дітей і матерів вдовами. Війна ніколи не мала добрих результатів», — сказав патріарх Варфоломій.

Нещодавно Вселенський патріарх Варфоломій на зустрічі з українськими парламентаріями заявив, що уважно слідкує за подіями в Україні та завжди молиться за мир, спокій і територіальну цілісність України.


Повернутися назад